Loading

Plavebná sezóna 2016 skončila

Nedeľa 25.9.2016 bola posledným dňom prevádzky v tohtoročnej sezóne 2016 v prístave Skalica na Baťovom kanáli. Počasie plavbe prialo do posledného dňa a sme radi, že bolo možné využiť príležitosť na plavbu aj na začiatku krásnej jesene. Od októbra už nie sú v prevádzke plavebné komory, z toho dôvodu je plavba na kanáli až do mája 2017 obmedzená. 

Podľa očakávaného plánu by sa opätovne mala v úseku od Petrova po Skalicu vypúšťať v mimosezónnom období voda z dôvodu čistenia koryta kanálu a iných údržbových prác. 

Radi by sme sa srdečne poďakovali fanúšikom a návštevníkom prístavu za ich priazeň v sezóne 2016 a budeme sa veľmi tešiť na stretnutie v prístave v budúcej sezóne 2017. Termín otvárania plavebnej sezóny dáme v predstihu do povedomia. 

Aktuálne informácie o pripravovaných novinkách a aktivitách môžete sledovať na tejto stránke alebo na FB funpage PRÍSTAV SKALICA NA BAŤOVOM KANÁLI, kde pre vás pripravujeme tiež zaujímavé súťaže o plavby. 

Tešíme sa na vás v sezóne 2017!

Ahoj na vode! 

Špeciálne ponuky


Pripravujeme pre Vás množstvo zaujímavých ponúk a programov na sezónu. Využite naše špeciálne ponuky a nechajte sa nami pozvať do regiónu bohatého na vodu, lode a skvelé zážitky pre celú rodinu i priateľov.

Čítaj viac

Kalendár akcií


Počas sezóny od mája do septembra v prístave organizujeme niekoľko zaujímavých hudobno-zábavných podujatí. Príďte sa s nami zabaviť a oddýchnuť si do pekného areálu nášho prístavu.

Čítaj viac

Fotogaléria


Podeľte sa s nami o príjemné a dobrodružné chvíle na palube lodí. Vaše fotografie nás potešia a radi ich zverejníme na našej stránke ako inšpiráciu k plavbe pre ďalšie posádky prístavu Skalica.

Čítaj viac

    Prečo s nami?

  Máme dlhoročné skúsenosti s plavbou, ktoré Vám radi odovzdáme, a na počkanie z Vás urobíme kapitánov lodí.

  Náš skúsený personál sa Vám bude venovať dovtedy, kým sa nebudete na plavbu cítiť 100% pripravení.

  Naše lode majú pravidelný servis a dbáme na to, aby ste sa na ne mohli spoľahnúť a citíli sa bezpečne a pohodlne.

  Počas Vašej plavby sme Vám neodmedzene k dispozícii a v prípade potreby sa k vám vieme obratom dostať.

  Na plavbu Vás vybavíme potrebnými informáciami a mapami, aby Vám neušlo to najzaujímavejšie na Baťovom kanáli.